· 

Αναλυτικά τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την επόμενη εβδομάδα

Αναλυτικά τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την επόμενη εβδομάδα (από 25-11-2019 έως 01-12-2019)

 

 

 

Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 25 Νοεμβρίου έως 5 Δεκεμβρίου του έτους 2019) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Δυτικής Μακεδονίας θα είναι τα ακόλουθα:

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΓΡΕΒΕΝΩΝ:

 

 

 

·         Δευτέρα (25-11-2019)  και ώρες από 18:00 έως 24:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Γρεβενά - Δεσπότης – Πηγαδίτσα – Σιταράς – Κηπουρειό – Πριονιά – Καλλιθέα – Κρανιά – Μικρολίβαδο – Γρεβενά.

 

·         Τρίτη (26-11-2019) και ώρες από 18:00 έως 24:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Γρεβενά- Μεγάλο Σειρήνι – Μικρό Σειρήνι – Αμυγδαλιές – Αηδόνια – Κληματάκι – Άγιος Γεώργιος – Κιβωτός – Τραπεζούντα – Κοκκινιά – Πολύδενδρο – Ταξιάρχης – Μηλιά – Βατόλακκος – Ελεύθερο β και α –Ασπρόκαμπος – Μυρσίνη – Γρεβενά.

 

·         Τετάρτη (27-11-2019) και ώρες από 09:00 έως 15:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Γρεβενά - Μαυραναίοι – Αναβρυτά – Πολυνέρι – Λάβδα – Πανόραμα – Σμίξη – Αλατόπετρα – Πρόσβορο – Αετιά – Φιλιππαίοι – Σαμαρίνα – Δοτσικό – Μεσολούρι – Γρεβενά.

 

·         Πέμπτη (28-11-2019) και ώρες από 09:00 έως 15:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Γρεβενά – Μαυραναίοι – Μαυρονόρος – Κοσμάτι – Σταυρός – Παρώρειο – Τρίκωμο – Μοναχίτι – Ζιάκας – Σπήλαιο – Αβδέλλα – Περιβόλι – Γρεβενά.

 

·         Παρασκευή (29-11-2019) και ώρες από 09:00 έως 15:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Γρεβενά – Καλαμίτσι – Πόρος – Μικροκλεισούρα – Πιστικό –Κνιδή - Πυλωροι  – Βάρη - Έξαρχος – Ποντινή – Παλαιοχώρι – Νεοχώρι – Δίπορο – Σαρακήνα – Κεντρό – Νησί – Αγαλαίοι – Ιτέα  -Αγάπη – Καλόχη – Γρεβενά.

 

·         Κυριακή (01-12-2019) και ώρες από 20:00 έως 02:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:  Γρεβενά – Έλατος – Καληράχη – Μέγαρο – Κυπαρίσσι – Καλονή – Τρίκορφο – Δασύλλιο – Άγιος Κόσμας – Κυδωνιές – Εκκλησίες – Λειψί – Ροδιά – Σύδενδρο – Οροπέδιο – Γρεβενά.

 

 

 

 

 

 

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ:  

 

 

 

·   Δευτέρα (25-11-2019) και ώρες από 17.00 έως 24.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:

 

Καστοριά-Δισπηλιό-Μαυροχώρι-Πολυκάρπη-Τοιχιό-Μεταμόρφωση-Φωτεινή-Σταυροπόταμος-Μελισσότοπος-Βασιλειάδα-Βέργα-Κλεισούρα-Λιθιά-Κορησός-Αμπελόκηποι- Μηλίτσα-Κωσταράζι-Βογατσικό-Γέρμας-Δισπηλιό-Καστοριά.

 

·         Τρίτη (26-11-2019) και ώρες από 09.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ :

 

Καστοριά-Δενδροχώρι-Ιεροπηγή-Αγία Κυριακή-Οινόη-Άνω και Κάτω Πτεριά-Πολυάνεμος-Καλοχώρι-Τσάκωνη-Πεντάβρυσος-Ομορφοκκλησιά-Υψηλό-Αυγή-Χιλιόδενδρο-Ποριά-Καστοριά.

 

·                Τετάρτη (27-11-2019) και ώρες από 09.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Καστοριά-Μανιάκοι-Κρανοχώρι- Άνω και Κάτω Πτελέα-Αγία Άννα-Νεστόριο-Κοτύλη-Κυψέλη-Επταχώρι-Χρυσή-Πευκόφυτο-Πεύκο-Καστοριά.   

 

·               Πέμπτη (28-11-2019) και ώρες από 15.00 έως 22.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: 

 

 Καστοριά-Κολοκυνθού-Μεσοποταμία-Καλοχώρι-Άνω και Κάτω Πτεριά-Κομνηνάδες-     Διποταμία-Χιονάτο-Νεστόριο- Μελάνθιο-Νίκη-Λάγγα-Βράχος-Πετροπουλάκι-Καστοριά.

 

·               Παρασκευή (29-11-2019) και ώρες από 15.00 έως 22.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Καστοριά-Λεύκη-Κορομηλιά-Ν.Οικισμός Κορεστίων-Κρανιώνας-Μαυρόκαμπος-Χαλάρα-Μακροχώρι-Μελάς-Άνω Μελάς-ΑγιοςΑντώνιος-Βυσσινιά-Οξυά-Πολυκέρασος-Τοιχιό-Σιδηροχώρι-Κεφαλάρι-Απόσκεπος-Καστοριά.

 

·               Σάββατο (30-11-2019) και ώρες από 09.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:

 

Καστοριά-Λαχανόκηποι-Λακκώματα-Κρύα Νερά-Σπήλαια-Ζευγοστάσιο-Άνω και Κάτω  Περιβόλι-Καστανόφυτο-Άγ.Ηλίας-Σπήλιος-Κερασώνα-Ανθηρό-Νόστιμο-Βέλος-Διαλεκτό-Βοτάνι-Αμμουδάρα-Ασπροκκλησιά-Αμπελοχώρι-Ασπρονέρι-Κρεμαστή-Λάγουρα-Καστοριά.

 

 

 

 

 

 

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΚΟΖΑΝΗΣ:

 

·         Δευτέρα (25-11-2019) και ώρες από 09:00 έως 15:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Δροσερό-Γαλάτεια – Ολυμπιάδα – Περδίκκας - Πεντάβρυσος – Ανατολικό -  Κομνηνά- Μαυροδένδρι- Ποντοκώμη - Μεσόβουνο- Πύργοι-Άγιος Χριστόφορος –Καρυοχώρι- Σκάφη-Σπηλιά – Ερμακιά - Πτελεώνας -Ακρινή –Προφήτης Ηλίας (Παρχάρια) – Άγιος Δημήτριος -Ρυάκιο-Άγιο Πνεύμα-Παρχάρι Τετραλόφου –Τετράλοφος - Άγιος Χαράλαμπος – Βοσκοχώρι- Αυγή – Καπνοχώρι- Άγιοι Θεόδωροι -Λεβέντης-Πολύμυλος – Ζωοδόχος Πηγή-Αγία Παρασκευή- Γαλάνη-Κρεμαστή- Θυμαριά – Κοιλάδα.

 

·         Τρίτη (26-11-2019) και ώρες από 16.00 έως 24.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Ρύμνιο -Φρούριο- Μικρόβαλτο- Τρανόβαλτο- Λαζαράδες - Ελάτη- Λιβαδερό- Μεταξά-Τριγωνικό- Πολύραχο- Προσήλιο-Λάβα-Καστανιά- Παλαιογράτσανο Καταφύγιο- Βελβεντό- Αγία Κυριακή-Αυλές- Γούλες-Κρανίδια-Πλατανόρευμα.

 

·         Τετάρτη (27-11-2019) και ώρες από 09.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Ομαλή- Αγίασμα- Σταυροδρόμι- Διχείμαρο- Πλακίδα- Δαμασκηνιά- Κλεισώρεια- Δραγασιά-Ζώνη- - Λυκνάδες- Λεύκη – Άγιος Θεόδωρος- Αχλαδιά- Κοιλάδι- Άγιοι Ανάργυροι- Πολυκάστανο- Δάφνη -Ανθούσα- Τριάδα- Αυγερινός- Βυθός –Πεντάλοφος- Δίλοφος-Σωτήρας- Μόρφη- Βουχωρίνα- Κορυφή- Χρυσαυγή-Γλυκοκερασιά.

 

·         Πέμπτη (28-11-2019) και ώρες από 09.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Αλιάκμωνας- Μελιδόνι-Χειμερινό-Μολόχα- Πλατανιά-Σήμαντρο- Βελανιδιά- Στέρνα-Κρυονέρι-Ασπρούλα- Μεσόλογγος-Χορηγός- Λευκοθέα- Λευκαδιό- Βροντή-Απιδέα- Ρόκαστρο- Λούβρη -Κριμήνι- Ροδοχώρι -Ανθοχώρι- Φυτόκιο- Λουκόμι-Πυλωρί- Αξιόκαστρο-  Κλήμα- Τραπεζίτσα- Πανάρετη– Πολύλακκο.

 

·         Παρασκευή (29-11-2019) και ώρες από 09.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Καλαμιά-Αλωνάκια- Ανθότοπος- Κηπάρι - Κοκκιναράς -Σκήτη - Ξηρολίμνη - Δαφνερό- Παλιόκαστρο- Μικρόκαστρο- Μεσοπόταμος –Γαλατινή – Καλονέρι – Εράτυρα – Πελεκάνος – Δρυόβουνο - Σισάνι -Βλάστη- Νάμματα – Ανναράχη - Εμπόριο - Κρυόβρυση – Μηλοχώρι - Φούφας – Μεταμόρφωση - Λυγερή - N. Νικόπολη –Σιδερά - Λιβερά – Κτενάς.

 

·         Κυριακή (01-12-2019) και ώρες από 18.00 έως 24.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Νέο Κλείτος-Πρωτοχώρι- Λευκοπηγή-Αγία Παρασκευή Ροδιανή-Κερασιά- Κτένι- Αιανή- Χρώμιο-Καισαρειά- Κήπος- Κάτω Κώμη- Μηλιά -Άνω Κώμη- Σπάρτο- Κοντοβούνι- Σταυρωτή-Πύργος- Ανατολή- Αμυγδαλιά- Βαθύλακκος- Νεραΐδα- Αύρα- Ίμερα- Πολύφυτος -Πετρανά- Μεσσιανή- Κουβούκλια- Ροδίτης- Λεύκαρα- Οινόη- Πτελέα.

 

 

 

 

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ  ΦΛΩΡΙΝΑΣ:

 

·      Δευτέρα (25-11-2019) και ώρες από 08.00 έως 14.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Πρώτη- Κλαδοράχη- Άνω Κλεινές- Ακρίτας- Παρόρι- Εθνικό-Κρατερό-Αγ. Παρασκευή-Νίκη-Πολυπλάτανος- Κάτω Κλεινές-Άνω/Κάτω Καλλινίκη-Μαρίνα- Μεσοχώρι-Μεσόκαμπος

 

·      Τρίτη (26-11-2019) και ώρες από 08.00 έως 14.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Σκοπός-Αχλάδα-Μελίτη-Νεοχωράκι-Λόφοι-Κέλλη -Αγ. Βαρθολομαίος

 

·         Τετάρτη (27-11-2019) και ώρες από 08.00 έως 14.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Φλάμπουρο-Λεπτοκαρύα-Κολχική-Υδρούσα- Άνω Υδρούσα-Δροσοπηγή-Τροπαιούχος-Ατραπός-Τριανταφυλλιά- Πολυπόταμος

 

·      Πέμπτη (28-11-2019) και ώρες από 08.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Κλειδί-Φαράγγι-Μανιάκι-Αντίγονο-Πελαργός-Φιλώτας-Λεβαία-Βεγόρα-Αγ. Παντελεήμονας-Πέτρες.

 

·      Παρασκευή (29-11-2019) και ώρες από 08.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Βαρικό-Λέχοβο-Ασπρόγεια- Σκλήθρο-Νυμφαίο-Αγραπιδιές- Αετός-Βαλτόνερα- Λιμνοχώρι-Ανάργυροι.

 

·         Σάββατο (30-11-2019) και ώρες από 08.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Βροντερό-Πύλη-Ψαράδες-Πλατύ-Καλλιθέα-Λευκώνας-Καρυές-Μικρολίμνη-Πράσινο-Ανταρτικό-Πισοδέρι.