· 

Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 28-29/9 και Τετάρτης 2/10

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 28.09.2019

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπεδο:ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπεδο:ΧΑΡΑΥΓΗΣ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπεδο:ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ


ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου 28-29/9 και Τετάρτης 2/10 (ορθή επανάληψη)
https://www.epskozanis.gr/article.asp?code=2295

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 28.09.2019

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------
ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ
Γήπεδο:ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΤΖΙΑΜΠΑΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΣΥΚΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟ ΚΟΖΑΝΗΣ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Μ ΑΛΕΞ ΧΑΡΑΥΓΗΣ - ΦΣ ΚΟΖΑΝΗ
Γήπεδο:ΧΑΡΑΥΓΗΣ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΚΑΔ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ
Γήπεδο:ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΣ ΒΕΛΒΕΝΤΟ - Α.Ε.Κ. ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΚΗΠΟΥ- ΣΠΑΡΤΟΥ
Γήπεδο:ΒΕΛΒΕΝΤΟ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΑ-ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗ - Μ.ΑΛΕΞ.ΛΕΥΚΟΠΗΓΗΣ
Γήπεδο:ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ-ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΚΟΖΑΝΗ 2004
Γήπεδο:ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ

ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΙΑΣ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΚΑΛΑΜΙΑ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ - ΒΥΖΑΝΤΙΝΟΣ ΑΕΤΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ
Γήπεδο:ΑΤΡΟΜΗΤΟΥ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ- ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 29.09.2019

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
-----------------------------------------
Α.Μ.Σ. ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ - ΑΚΑΔ ΠΟΔ ΒΟΪΟΥ
Γήπεδο:ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΠΕΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ - ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΑΚΑΔ ΠΟΔ
Γήπεδο:ΣΕΡΒΙΩΝ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ-ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ
Γήπεδο:ΛΙΑΠΕΙΟ ΚΟΙΛΩΝ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Γήπεδο:ΚΡΟΚΟΥ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΠΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΑΡΣΕΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΕ ΚΟΖΑΝΗΣ
Γήπεδο:ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΓΑΤΣΟΥ ΔΡΟΣΙΑ-ΠΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΒΑΡΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ

ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΓΙΛΟΥ
Γήπεδο:ΜΕΤΑΞΑ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ




Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ - ΠΡΟΟΔΟΣ ΚΟΜΝΗΝΩΝ
Γήπεδο:ΕΡΑΤΥΡΑΣ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Μ ΑΛΕΞ ΑΡΔΑΣΣΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΔΙΚΚΑ
Γήπεδο:ΑΡΔΑΣΣΑΣ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ- ΤΣΙΟΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΑΦΝΗ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΕΠΑΝΟΥ
Γήπεδο:ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ Ώρα:16.00
Διαιτησία: ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΤΣΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ της 02.10.2019


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
-----------------------------------------------------
ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ
Γήπεδο:ΑΡΓΙΛΟΥ Ώρα:17.00
Διαιτησία: ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΜΠΑΚΑΤΑΡΗ ΧΡΥΣΗ-ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ